Jsem Jana, podnikatelka a matka dvou kluků domškoláků. Miluji cestování, cizí jazyky a objevování nových věcí. Nejvíc jsem se toho ale naučila až díky svým dětem – od cesty k podnikání, společného domškoláctví až po filozofii plnění snů.

Život je cesta, a každý z nás má volbu, jak se po ní vydá a kdy kam odbočí. Moje cesta nebyla růžová, ale právě to mi otevřelo nové možnosti. Na rodičáku jsem se rozhodla podnikat a později jsem začala své děti vzdělávat doma. Tyto postupné změny nám přinesly nejen finanční stabilitu, ale také neocenitelnou a velmi návykovou svobodu a příležitost plnit si sny.

Ačkoliv začátky byly náročné, stálo to za to. Dnes mohu říct, že teprve s dětmi jsem si začala skutečně plnit své sny. Cestování, učení se jazyků a rozvoj v podnikání jsou teď neodmyslitelnou součástí mého naplňujícího života.

„Život je nekonečná cesta plná příležitostí. Odvážná rozhodnutí změnila mé starosti ve svobodu, a teď si plním sny s láskou a odhodláním.“

Proč píšu tento web?

Chci inspirovat ženy, které touží po změně. Věřím, že každá má sílu ve svém životě něco změnit.

Web je pro ty, které jsou odhodlané posunout své hranice. Sdílím své zkušenosti a rady, protože věřím, že každá žena si zaslouží plnit si své sny a žít život naplno. A děti rozhodně nejsou překážka! Naopak! Přinášejí nám do života netušené možnosti. Přidejte se ke mně na cestě za svými cíli a změňte svůj život!

„Život je nekonečná cesta plná příležitostí. Odvážná rozhodnutí změnila mé starosti ve svobodu, a teď si plním sny s láskou a odhodláním.“